پایگاه خبری تحلیلی صفیر دلوار

Safire Delvar News Agency

جدیدترین اخبار

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  تاریخ انتشار : دوشنبه، 22 مرداد ماه، 1397 
دكتر زمانی در جمع خبرنگاران ؛ به حضور شما در زادگاه سردار جنوب شهيد رئيسعلي دلوارى عشق می ورزم و به امانتدارى در گفتارتان افتخار ميكنم.

دكتر زمانی در جمع خبرنگاران ؛ به حضور شما در زادگاه سردار جنوب شهيد رئيسعلي دلوارى عشق می ورزم و به امانتدارى در گفتارتان افتخار ميكنم.

دكتر زمانی در جمع خبرنگاران ؛ 
به حضور شما در زادگاه سردار جنوب شهيد رئيسعلي دلوارى عشق می ورزم و به امانتدارى در گفتارتان افتخار ميكنم.
صفير دلوار ؛ اولين مراسم تجليل از پيشكسوتان ، مديران ، خبرنگاران و فعالان عرصه خبر استان بوشهر در زادگاه نخل بلند پايداری جنوب شهيد رئيسعلي دلواری برگزار گرديد.
اين مراسم كه به همت و ابتكار دكتر عبدالرضا زمانی رياست اداره آموزش و پرورش منطقه دلوار برگزار گرديد براى اولين بار در تاريخ دلوار مى باشد . 
در اين مراسم ضمن گراميداشت ياد و خاطره شهدای خبرنگار خصوصا" شهيد والامقام شهيد محمود صارمي ، ياد و نام خبرنگاران مرحوم ، مرحومان عالي نامور خبرنگار دوران دفاع مقدس ، صدرالله محتشم ، محمد هندي پور ، علي ضرغاميان ، حميد آل يوسف ، و خواهران مرحومه شيلا و ميترا انباركی را گرامی داشتند.
در آغاز اين مراسم رياست آموزش و پرورش ضمن عرض خير مقدم به شركت كنندگان و تشكر از حضور آنان ، مطالبی پيرامون نقش و اهميت خبر و خبررسانی و مشكلات و مرارتهای اين حرفه سخت بيان نمودند و گفتند خبرنگار درد و مشكلات همه مردم را بازگو ميكند ولی وقتی نوبت به مشكلات خودشان ميرسد قلبشان يارای نوشتن ندارد و چيزی نمى نويسند . وی در ادامه افزودند ارزش و جايگاه قلم و اين شغل به حدی است كه يكی از سوره هاى قرآن بنام قلم نامگذارى شده و در سوره های نباء و حجرات نيز به آن اشاره شده است.
دكتر زمانی در پايان ، هدف خود از برگزاری اين مراسم را چنين تشريح كردند و گفتند چون من خود يك معلم هستم و خبرنگار نيز ابتداء" به دست گرفتن قلم و نوشتن را از معلم مى آموزد خواستم در يك محفل صميمی به فرزندان خودم بهائی داده باشم و به راه و روش و هدفشان ارزشی قائل شده و ارج گذارم.
پس از آن مهندس نامور مدير عامل منطقه ويژه اقتصادی و برادر خبرنگار پيشكسوت مرحوم عالی نامور ، علی نعمتى رئيس شوراى اسلامى بندر دلوار ، جشنی پور خبرنگار سايت سوك ، يونس جعفری مدير مسؤل و صاحب امتياز هفته نامه بيرمی اولين هفته نامه تنگستانی ، دكتر فلكناز آتشی مدير مسؤل و صاحب امتياز هفته نامه دليران تنگستان و ديگر خبرنگاران ، سخنانی را بيان كردند.
در پايان با اهداء لوح تقدير و هدايای ديگر از ميهمانان تشكر گرديد.


 
شما می توانید مطالب و تصاویر خود را به آدرس زیر ارسال فرمایید.
safiredelvar@yahoo.com
info@safiredelvar.ir
نظر 
کد امنیتی

کد امنیتی